ZDN.CZ

ČESKÁ ASOCIACE FARMACEUTICKÝCH FIREM NA NOVÉ ADRESE
18. 7. 2017 zdn.cz

(red)

Česká asociace farmaceutických firem (ČAFF) stěhuje v červenci svůj web i kanceláře na novou adresu.

Česká asociace farmaceutických firem (ČAFF) stěhuje v červenci svůj web i kanceláře na novou adresu. Zbrusu nový oborový web přibližující problematiku generických léků i činnost asociace bude možné nově nalézt pod adresou www.caff.eu. Po nedávném spuštění svého twitterového účtu tak asociace pokračuje v přibližování problematiky generických léčiv laické veřejnosti a v nastolování transparentní spolupráce s klíčovými institucemi státní správy.

ČAFF sdružuje hlavní výrobce generických a biosimilárních léků v České republice. Cílem nového webu je tak především informovaní o možnostech generické a biosimilární léčby a aktualitách z farmacie a veřejného zdraví.

„Farmaceutická témata mají na veřejnosti své místo. Věřím, že inovacemi, které nyní v ČAFF zavádíme, jej nejen posílíme, ale zejména otevřeme. Všichni, kterých se problematika léčiv jakkoliv dotýká, by měli mít možnost znát stanovisko jedné z hlavních oborových asociací v Česku,“ vysvětluje výkonný ředitel Mgr. Martin Mátl důvody, proč asociace přistupuje k těmto inovacím.

Nové webové stránky ČAFF mají moderní design a přehlednou a intuitivní strukturu, která by měla zajistit jednodušší orientaci jejich návštěvníků. Vzhledem ke zvyšující se tendenci uživatelů vyhledávat informace na mobilních telefonech a tabletech, je web i plně responzivní.

ČAFF rovněž přesunula své sídlo z Hlubočep na Malou Stranu a od července ji lze nově najít v Praze 1 na Hellichově ulici.

Václav Tichý